Operátorka - operátor/kvalitářka - kvalitář

Lanškroun Méně než 2 týdny

Požadavky a náplň práce

  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, zkušenost s prací v oboru vítána

  • kontrola, vážení a balení výlisků;

  • odebírání výlisků z automatické výroby, případně ruční zakládání komponentů do vstřikolisu;

  • zástup za hlavní kontrolorku/hlavního kontrolora v případě nepřítomnosti

  • zajištění dohledu a pomoci operátorkám/operátorům - určení vady, apod.

  • zápis výsledků kontroly kvality do SAPu

Nabízíme

  • práce v 3směnném provozu, PO - PA

  • 7,5 hod./směna

  • 25 dní dovolené

  • letní odměna

  • vánoční odměna

  • příspěvek na životní pojištění

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • příspěvek na stravování ve firemní jídelně

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek za plnou docházku

  • příplatek za noční směnu - Kč 60,00/hod.

Adresa firmy na Mapy.cz
Dobrovského 1115, Žichlínské Předměstí, Lanškroun

Weidmüller Lanškroun, s.r.o.

6 nabídek zaměstnání

Zabýváme se konstrukcí a výrobou přesných náhradních dílů, lisovacích i tvářecích forem. Dále dodáváme střižné, ohýbací a postupové nástroje. Provádíme lisování kovových dílů převážně z mědi. Realizujeme vstřikování plastů na lisech Demag a KraussMäffei.

Přejít na web