Pracovník v sociálních službách - přímá péče

Praha Méně než 2 týdny

32 000 – 38 000 Kč / měsíc

Co vás čeká

  • poskytování přímé péče uživatelům sociálních služeb (např. dopomoc při stravování, osobní hygieně, oblékání)

  • podpora denních aktivit uživatelů

  • podílení se na aktivizaci uživatelů

  • práce v nepřetržitém provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • kladný vztah k uživatelům

  • spolehlivost a empatické jednání

Výhodou bude, pokud budete mít

  • kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (nebo příslušné vzdělání)

  • zkušenost v práci se seniory

Co vám můžeme nabídnout

  • nástupní plat 32.000 Kč (včetně zákonných příplatků), po zapracování až 38.000 Kč, odměny (dle pracovních výsledků)

  • benefity (5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na penzijní/životní pojištění, zvýhodněné stravné atd.)

  • zázemí veřejného poskytovatele sociálních služeb

Kontakt

Markéta Fitzová, tel.: 775 804 303, e-mail: mfitzova@novaslunecnice.cz

Odměna: 32 000 – 38 000 Kč / měsíc

Adresa firmy na Mapy.cz
Na hranicích 674/18, Bohnice, Praha 8, Praha

Domov pro seniory Nová slunečnice

4 nabídky zaměstnání

Nabízíme pobytové služby seniorům, kteří potřebují komplexní péči, která jim nemůže být zajištěna členy rodiny v jejich domácím prostředí, ani terénními službami sociální péče. Naším cílem je i přes to podporovat co možná samostatný a soběstačný způsob života našich uživatelů.

Přejít na web