Strojní zámečník, svářeč

Litomyšl Stále hledají

Pracovní náplň:

  • výroba dílů z laserových výpalků a profilových materiálů

  • svařování metodou CO

  • , TIG

Požadavky:

  • základní znalost výkresové dokumentace

  • spolehlivost a odpovědnost za kvalitu práce

  • vyučení a zkušenosti v oboru výhodou

Naše nabídka:

  • práce na hlavní pracovní poměr

  • nástupní hodinová mzda dle zkušeností a odbornosti

  • po zkušební době individuální nárůst mzdy

  • práce na jednosměnný provoz od 6:00 hod do 14:30 hod

  • zajímavá pracovní náplň v zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející české společnosti

Benefity:

  • příplatek za práci přesčas

  • příspěvek na závodní stravování

Adresa firmy na Mapy.cz
27, Nová Ves u Litomyšle, Litomyšl

NOVOKOV, spol. s r.o.

1 nabídka zaměstnání

Výroba kovového nábytku. Zpracování pozinkovaného plechu. Hlavním programem je výroba jednoúčelových strojů a zařízení, která se specializuje na technologie a rozvody plynů, dále pak na výrobu ochranných dveří a dílenského nábytku převážně pro německé zákazníky. Výroba trezorů, regálů a strojů.

Přejít na web
Práce strojní zámečník LitomyšlPráce strojní zámečník SvitavyPráce svářeč LitomyšlPráce svářeč SvitavyPráce strojní zámečníkPráce svářečPráce LitomyšlPráce Svitavy

Sreality.cz
  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Chalupy na prodej
  • Pronájme bytů Praha
  • Pronájem bytů Brno
  • Pronájem bytů Pardubice
  • Pronájem bytů Liberec
Volby