WordPress vývojář Olomouc

Olomouc Méně než 2 týdny

Požadavky

  • Zkušenosti s WordPressem a Elementorem/Break dance

  • Znalost PHP, Java, CSS, HTML pro úpravy na WordPress

  • Kódování prvků na míru (kalkulačky, napojení na API)

  • Schopnost učit se novým věcem a používání nových nástrojů

  • Angličtina minimálně na B1

  • Znalost WordPress, Adobe Photoshop, Asana výhodou

  • Bydliště nejlépe v Olomouci (případně okolí) pro občasné docházení do kanceláří. Jakmile bude celá spolupráce fungovat, není problém pracovat online

Náplň práce

  • Budeš zastřešovat support klientů na správě webů (lehké úpravy webů, pomoc při nefunkčnosti)

  • Vývoj webových stránek na WordPress

  • Kódování prvků na míru do webů jako jsou kalkulačky, filtry, napojení na API a podobně

Co nabízíme

  • Práce jako freelancer (uděláš kolik zrovná máš prostoru) nebo hlavní pracovní poměr

  • Neomezený tarif na volání, sms a data

  • Motivační finanční ohodnocení

  • Kolektiv mladých lidí, kteří se vzájemně podporují a rostou.

  • Pracovní místo v historickém centru Olomouce

  • Firemní akce

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czOlomouc

Webfusion

3 nabídky zaměstnání

Jsme digitální agentura - pomůžeme vám s tvorbou webových stránek, grafikou, online marketingem a vývojem mobilních nebo webových aplikací. Společně najdeme směr, který posune vaše podnikání skrze digitální služby a vybuduje mezi námi funkční partnerství.

Přejít na web
Práce Olomouc

Sreality.cz
  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Chalupy na prodej
  • Pronájme bytů Praha
  • Pronájem bytů Brno
  • Pronájem bytů Pardubice
  • Pronájem bytů Liberec
Volby