BARMAN / BARMANKA

Praha Stále hledají

Pojď pracovat do baru v jedné z nejlepších restaurací v Praze. Užiješ si výhled na celou Prahu z výšky 66 metrů! Staň se součástí týmu profesionálů a nastartuj svojí kariéru v gastronomii.

Náplň práce

Náš barman je zkušený, rychlý a výkonný. Přes den spousta kávy a domácích limonád pro hosty, kteří se zastaví cestou z vyhlídky, odpoledne a večer pak příprava koktejlů a drinků pro klienty restaurace a návštěvníky baru. Také účast na eventech a příprava nápojů na akcích v rámci podniku.

Příprava baru, fasování, příprava nápojů, pokročilejší míchání koktejlů, bezprostřední komunikace se hosty.

Požadujeme

Důležitá je znalost produktů, zručnost, jazyková vybavenost - angličtina na konverzační úrovni.

Nabízíme

Týmová práce cca. 3 barmanů na směně, krátký/dlouhý týden, zavírá se o půlnoci, takže žádná práce do svítání. K dispozici firemní uniformy, prádelna a vlastní parkoviště. Personální strava za zvýhodněnou cenu. Pravidelné odměny ve formě vstupenek na akce, dárkových poukazů, atd. U nás je zaručen kariérní růst, odborná školení a stáže.

Jsme parta lidí, kteří rozumí gastronomii a taky je baví. Těšíme se na Tebe!

Adresa firmy na Mapy.cz
Mahlerovy sady 2699/1, Žižkov, Praha 3, Praha

Bistro 66

3 nabídky zaměstnání

Naěe bistro je ideálním místem a vlastně jediným bistrem vysoko nad Prahou, v 66 metrech nad zemí. Nabízí neformální pohodové posezení a zaměřujeme se na snídaně a obědy. Vše doprovází kavárenská nabídka a výrobky naší domácí cukrárny.

Přejít na web