KONTROLOR

Velký Osek Méně než 2 týdny

  • pracovní doba 8 hodin, 40 hod týdně, 6:00 - 14:30 hod

  • nástup možný ihned

Náplň práce:

  • Provádí kontrolu výrobků dle kontrolního plánu / výrobní dokumentace a je za ni zodpovědný

  • V případě zjištění neshodného výrobku má právo zastavit výrobu, pokud hrozí materiální škoda

  • Zpracovává agendu neshodných výrobků

  • Vyřizuje reklamace

  • Eviduje příslušné doklady

  • Zodpovídá za evidenci dokumentace zákazníka v příslušné oblasti

  • Provádí potřebné záznamy

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oblasti kontroly kvality VE STROJÍRENSTVÍ podmínkou!

  • Vzdělání se zaměřením ve strojírenství výhodou

Nabízíme:

  • Mzda (více info u personalistky), po zkušební době o 5.500 Kč HM více (viz benefity specifikované níže)

  • Benefity: příspěvek za plnou docházku měsíčně ve výši 2.000,- Kč HM; příspěvek - hodnocení mistra ve výši 3.500,- Kč HM; stravenkový paušál ve výši 82,5 Kč na den cca 1815,- Kč v čistém; k tomu příspěvek na firemní stravování ve výši 60 Kč za 1 jídlo denně cca 1320,- Kč v čistém, příplatky za přesčasové hodiny, práci v noci a o víkendu; příspěvek na dopravu v případě cesty do práce, která činí více jak 25 km za den; firemní akce

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Přátelský a kolegiální tým

  • Moderní výrobní prostory a umístění firmy v klidné lokalitě v obci Velký Osek, dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti

KONTAKT NA ZAMĚSTNAVATELE:

Eva Biliková, 602 230 572, administrativa@jelinek-mdt.cz

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.cz
Za dráhou 771, Velký Osek

JELINEK–MDT

2 nabídky zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Zabýváme se výrobou dílů pro transformátory. Zaměřujeme se na domky pro transformátory, lišty pro svorkovnice, svařence, upevňovací díly, vývody a propojovací díly, zpracování izolačních plastů, řezaní laserem, povrchovou úpravu a další.

Přejít na web