Korektor němčiny - rodilý mluvčí němčiny

Praha Stále hledají

Náplň práce:

  • korektury dokumentů s různou tématikou

Požadujeme:

  • rodilý mluvčí němčiny podmínkou

  • minimálně 2 roky korektorské praxe

  • vzdělání nejlépe jazykového směru

  • velmi dobrá znalost práce s počítačem a s programy MS-Office, internetem

  • flexibilita (krátké termíny dodání), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

  • živnostenský list

  • znalost překladatelských nástrojů typu Trados a vlastní licence výhodou

Nabízíme:

  • zaškolení v oblasti překladatelských a lokalizačních programů, technickou podporu

  • metodickou podporu

  • zajištění stabilního přísunu práce

Místo výkonu práce:

  • možno z domova

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis společně s krátkým motivačním dopisem na adresu cdp@skrivanek.cz a do předmětu zprávy uveďte: Inzerát - korektor DE.

Adresa firmy na Mapy.cz
Na Dolinách 153/22, Podolí, Praha 4, Praha

Jazyková škola Skřivánek

12 nabídek zaměstnání

Jazyková škola nabízí individuální a skupinové jazykové kurzy pro veřejnost i pro firmy. Vyučujeme angličtinu, němčinu, češtinu pro cizince a dalších světové jazyky. Naše pobočky najdete v 13 městech ČR. Zajistíme pro vás překlady, korektury a tlumočnické služby ve více než 80 jazycích.

Přejít na web
Práce korektor PrahaPráce mluvčí PrahaPráce korektorPráce mluvčíPráce Praha

Sreality.cz
  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Chalupy na prodej
  • Pronájme bytů Praha
  • Pronájem bytů Brno
  • Pronájem bytů Pardubice
  • Pronájem bytů Liberec
Volby