Montér, zámečník

Ostrava Méně než 2 týdny

Pracovní náplň

  • příprava dílců na montáž

  • sestavování, montáž a kompletace armatur

  • provádění přezkušování a ověřování funkcí zařízen

  • montážní servisní práce související s repasemi armatur

  • montáž a seřizování ovládání

Požadujeme

  • vyučení v technickém oboru

  • praxe na obdobné pozici výhodou

  • průkaz VZV výhodou

  • orientaci v technických výkresech a schématech

  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

  • řidičský průkaz sk. B

  • Místo výkonu práce je středisko OSTRAVA

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr

  • odborné zaškolení

  • příspěvek na stravné ve mzdě

  • možnost osobního rozvoje

  • 5 týdnů dovolené

  • pouze ranní směna

  • místo výkonu práce je středisko OSTRAVA

I.B.C. Praha spol. s r.o. Vít Krupica vit.krupica@ibcpraha.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czOstrava

I.B.C. Praha, spol. s r.o.

5 nabídek zaměstnání

Zabýváme se výrobou a dodávkami průmyslových armatur a příslušenství vlastní výroby. Nabízíme kulové kohouty, šoupátka, klapky, filtry a ventily. Zajišťujeme servis a repase armatur, tlakové i životnostní zkoušky. Sortiment armatur dodáváme dle norem EN, DIN, API, ANSI, GOST.

Přejít na web