Obchodní konzultant(ka) IT řešení

Praha Méně než měsíc

Lokalita: České Budějovice, Praha

Arkance Systems CZ s.r.o. je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Máme nejvyšší statut Autodesk Platinum Partner. Dodáváme CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku. Společnost je součástí skupiny ARKANCE.

Z důvodu posílení našich aktivit hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici Obchodní konzultant / konzultantka IT řešení pro segment GIS, Facility management, Servisní činnosti.

Obchodní konzultant bude zodpovídat za získávání nových zákazníků a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky společnosti ARKANCE.

Pracovní náplň:

  • Aktivní oslovování zákazníků, zjišťování obchodního potenciálu,

  • realizace obchodních schůzek, analýza prostředí zákazníka a jeho potřeb, identifikace a rozvoj obchodních příležitostí,

  • tvorba a prezentace nabídek u zákazníků,

  • vyjednávání obchodních podmínek a příprava smluvních dokumentů,

  • rozvoj vztahů se zákazníky,

  • sledování trhu, nových trendů a konkurence v oblasti BIM/GIS/CAD systémů,

  • vedení obchodní administrativy,

  • spolupráce s obchodním a technickým týmem.

Požadavky na pozici:

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru, obor stavebnictví či GIS výhodou,

  • alespoň 1 rok zkušenost s prodejem a obchodními aktivitami v technické oblasti (GIS, stavebnictví, strojírenství, technologická řešení, SW aj.),

  • znalost a zájem o BIM/GIS/CAD technologie a produkty (zejména firmy Autodesk či open-source GIS) velkou výhodou,

  • základní znalost AJ,

  • ŘP sk. B - aktivně,

  • časová flexibilita.

Místo výkonu práce:

  • České Budějovice / Praha (Jihočeský kraj, Vysočina, Plzeňský kraj)

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející mezinárodní firmy,

  • práce na zajímavých projektech u významných českých i zahraničních zákazníků,

  • moderní pracovní prostředí,

  • pružná pracovní doba,

  • školení měkkých i odborných dovedností, možnost certifikací,

  • odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu,

  • motivující finanční ohodnocení,

  • systém zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, služební automobil, notebook, mobilní telefon, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, příspěvek na stravování a volnočasové aktivity, penzijní připojištění, firemní sportovní a společenské akce, možnost práce home office aj.

Pokud vás zaujala nabídka pozice Obchodní konzultant/ka IT řešení, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis. Budeme se těšit na vaše odpovědi.

Kontakt

Arkance Systems CZ s.r.o.

Eva Fišerová

F.A. Gerstnera 52

370 01  České Budějovice

Česká republika

E-mail: info.cz@arkance-systems.com

Další specifika práce: Práce z domu, Časově flexibilní práce

Adresa firmy na Mapy.cz
Líbalova 2348/1, Chodov, Praha 11, Praha

Arkance Systems

5 nabídek zaměstnání

Dodáváme CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM/PLM řešení, projekční software pro strojírenství a stavebnictví - AutoCAD, Inventor, Revit, Map, Civil 3D, Vault, Fusion 360, BIM 360, 3ds Max. Nabízíme zakázkový vývoj CAD aplikací. Školicí středisko Autodesk. Technická podpora a implementace CAD/BIM/PDM programů.

Přejít na web