Pomocná síla do kuchyně

Mladá Boleslav Méně než 2 týdny

Máte šikovné ruce a chcete stálou práci?

Naše společnost připravuje denně více jak 1.000 jídel pro zaměstnance a pacienty Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi. Rosteme a potřebujeme právě vás.

Co vás čeká?

Práce v nové, moderně zařízené kuchyni s partou lidí, kteří svoji práci umí a rádi pomohou.

Příprava surovin pro vaření jídel podle našich receptur. Úklid svěřených prostor a kuchyňského vybavení. Zastavte se, vše vám rádi ukážeme.

Co nabízíme?

Pravidelnou pracovní dobu. Uděláte si svojí práci a odejdete s čistou hlavou domů.

Férovou mzdu, která vám vždy přijde včas a souhlasí s částkou na výplatní pásce.

Možnost kariérního růstu na pozici pomocného kuchaře/kuchařky.

Co očekáváme?

Nejdůležitější je pro nás chuť pracovat. Zkušenosti a vzdělání v oblasti gastronomie jsou ideálem, ale pokud je nemáte, naučíme vás vše potřebné.

Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes. Pošlete e-mailem na office@doragastro.eu krátké informace o vás, životopis nás potěší, ale není podmínkou.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czMladá Boleslav

HCS Dora

3 nabídky zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Nabídka gastronomických služeb.