Šeřizovač v jednosměnném provozu

Litomyšl Méně než 2 týdny

35 000 – 45 000 Kč / měsíc

Protože rosteme, hledáme kolegu či kolegyni, pro které je práce na strojích splněním dětského snu.

Náplň práce

  • Ráno přijdete do práce, zkontrolujete a případně seřídíte stroje, které Vám svěříme.

  • Jakmile se ujistíte, že vše klape, přesunete se na další stroj nebo pomůžete kolegům s výrobou.

  • Před odchodem domů očistíte pracoviště a připravíte jej na další den.

Co od Vás očekáváme

  • Ze školy jste si přinesli výuční list technického směru a práce na strojích Vás baví.

  • Orientujete se ve výkresové dokumentaci.

  • Máte technickou a fyzickou zdatnost, dokážete se zamyslet a vyřešit případné vrtochy strojů.

  • Práce na počítači Vám není cizí.

Co Vás čeká

  • Fungujeme v jednosměnném provozu od 6:00 do 14:30 hodin.

  • Kariérní růst u nás není jen fráze - naši dnešní manažeři začínali ve skladu nebo u výrobního pásu.

  • Máme přátelský kolektiv a vyrábíme české produkty.

  • Bonusy/prémie a ohodnocení dle výkonu a norem.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek, Práce na živnost

Odměna: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czNa Lánech, Litomyšl

ACARA PRAHA s.r.o.

12 nabídek zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Jsme český výrobce lišt a profilů. Nabízíme nerezové, hliníkové a PVC stavební a podlahové lišty. Najdete u nás stavební a podlahovou chemii MAXX, ISOMAT nebo STAUF, dále vinylové podlahy, obklady a dlažbu, nářadí nebo čisticí zóny a doplňky. Máme online shop i B2B portál.