Technik měření pracovního prostředí, hluku a vibrací (lokalita Brno a okolí)

Brno Stále hledají

Pracoviště: Brno a okolí

Náplň práce

  • měření pracovního prostředí (prašnost, chemické látky a fyzikální faktory)

  • vytváření protokolů o zkouškách na základě prováděných měření

  • jednání se zákazníky (rozsah měření a termín měření)

Požadujeme

  • VŠ/SŠ s maturitou technického/přírodovědného, popřípadě chemického zaměření

  • orientace v problematice měření pracovního prostředí výhodou (NV č.361/2007 Sb. v platném znění)

  • uživatelskou práci na PC

  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič podmínkou

  • komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost a samostatnost

  • přiměřené pracovní nasazení a časová flexibilita pro časté výjezdy - práce v terénu

  • zájem a chuť o sebevzdělávání

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti

  • pružnou pracovní dobu

  • tvůrčí spoluúčast na řešení různých problémů

  • motivační ohodnocení dle výkonu

  • benefity

  • možnost dalšího sebevzdělávání

Zaujala vás pracovní pozice?

Dejte nám vědět na email info@labtech.eu s připojeným životopisem nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 778 401 920

Těšíme se na Vás.

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czBrno

LABTECH s.r.o.

16 nabídek zaměstnání

Zobrazit profil firmy

Výroba průmyslových testovacích zařízení pro detekci netěsností a analytických přístrojů. Chemické a mikrobiologické analýzy životního prostředí (vod, odpadů, sedimentů, kalů, zemin), potravin (mj. pesticidy, alkaloidy), farmaceutických přípravků, obalů, plynů, materiálů, hluku, vibrací a škodlivin.

Přejít na web