TECHNIK - realizace přípojek k internetu

Karlovy Vary Méně než 2 týdny

38 000 Kč / měsíc

Náplň práce:

- Připojování koncových zákazníků k internetu.

- Montáž a konfikurace antén pro příjem internetového signálu.

- Montáž a konfigurace siťových prvků.

- Vedení datových kabelů.

- Komunikace s klientem.

Požadujeme:

- Řidičský průkaz sk. B.

- Schopnost pracovat samostatně, spolehlivost a slušné vystupování.

- Znalost práce s PC a znalost počítačových sítí (výhodou).

- Schopnost pracovat mimo jiné i ve výškách (montáž antén).

Nabízíme:

- Firemní vozidlo s možností využití i pro soukromé účely.

- Bezplatné připojení k internetu a IPTV.

- Firemní telefon a notebook i k soukromému využívání.

- Příspěvky na stravování.

- Multisport karta.

- Odborné zaškolení a dlouhodobou spolupráci.

- Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení.

- Možnost kariérního růstu.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš životopis na oertl@ccinternet.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 38 000 Kč / měsíc

Adresa firmy na Mapy.cz
Sokolovská 39/145, Rybáře, Karlovy Vary

CC INTERNET s.r.o.

1 nabídka zaměstnání

Připojení k internetu na optické síti rychlostí až 1000 Mbps. Připojení rodinných, bytových i panelových domů včetně profesionálních služeb pro korporátní zákazníky. Internetová televize (IPTV) s možností nahrávat si oblíbené seriály či sledovat až 7 dní zpětně na všech platformách včetně PC.