Úklid administrativní budovy - ranní směna, 6 hod./den - pouze pro ID (Ostrava - Přívoz)

Ostrava Méně než 2 týdny

14 600 Kč / měsíc

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.

Náplň práce: úklid kanceláří, toalet, společných prostor atd.

Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna - 5:30 až 11:30 hod. (6 hod./den).

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Mzda: 112,50 Kč/hod.

Invalidním osobám nabízíme práci na HPP a náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.

Nástup: ihned.

Místo výkonu práce: Ostrava - Přívoz

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek

Odměna: 14 600 Kč / měsíc

Lokalita pracovního místa
Adresa firmy na Mapy.czOstrava

CLEANCAT s.r.o.

60 nabídek zaměstnání

Jsme dynamicky rozvíjející se společnost s 25letou historií a významným poskytovatelem komplexních úklidových služeb a dalších speciálních služeb nejen pro průmyslové provozy, ale také kanceláře, správní budovy, školy, nemocnice, obchody nebo banky a to v rámci celé ČR a části SR. Jsme členem Hospodářské komory a držiteli řady ISO norem.

Práce OstravaPráce Ostrava-město

Sreality.cz
  • Byty
  • Domy
  • Pozemky
  • Chalupy na prodej
  • Pronájme bytů Praha
  • Pronájem bytů Brno
  • Pronájem bytů Pardubice
  • Pronájem bytů Liberec
Volby